fbpx
  

O nas

“Nauczymy Cię swobodnie poruszać się w tematyce ochrony danych osobowych, a przede wszystkim będziesz wiedział, jak zastosować przekazaną Ci wiedźę w praktyce.”

O firmie

Data Legal Solutions (DLS) jest firmą wspierającą małych i średnich przedsiębiorców w bezpiecznym i legalnym przetwarzaniu przez nich danych osobowych.

Realizujemy to dostarczając wysoko merytoryczne doradztwo prawne, organizacyjne oraz technologiczne w optymalnej cenie.

W obsłudze klienta stawiamy na budowanie długotrwałych relacjispersonalizowane podejścieprzejrzystą komunikację, ale także na transparentną wycenę.

W naszych działaniach koncentrujemy się na rozszerzeniu świadomości znaczenia ochrony danych osobowych oraz praktycznym zastosowaniu tej wiedzy w codziennej działalności gospodarczej naszych klientów.

Historia firmy

Data Legal Solutions sp. z o.o. świadczy usługi doradcze od roku 2016 r. (wcześniej funkcjonowała pod nazwą DLS Maciej Chodorowski). Od tego czasu uzyskaliśmy bogate oraz unikatowe doświadczenie w zakresie świadczenia usług z zakresu ochrony danych osobowych. Przez ten czas firma zbudowała swoją bazę wiedzy, która umożliwia realizację efektywnych i bezpiecznych rozwiązań prawnych w zakresie ochrony danych osobowych.

CHCESZ BYĆ Z NAMI W KONTAKCIE?

Zapisz się na nasz newsleter oraz otrzymaj kody rabatowe na szkolenia oraz dostęp od unikatowych materiałów.